تصویر

آموزشگاه عصر نخبگان

درباره آموزشگاه :

عصرنخبگان

واحد برتر آموزش های فنی و حرفه ای استان تهران

ارائه دهنده مدرک رسمی و معتبر دوره های حسابداری، کامپیوتر، گرافیک و معماری

انتخاب آموزشگاه فنی وحرفه ای عصرنخبگان به عنوان واحد برتر 6 ماهه نخست سال 1396 از سوی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان تهران می‌تواند مهر تأییدی بر عملکرد شایسته این واحد آموزشی تلقی گردد.
آموزشگاه عصرنخبگان در کنار ارایه آموزشهای کاربردی با استفاده از خدمات نوین آموزشی و بهره‌گیری از کادری مجرب وکارآزموده، ایجاد انگیزه در جوانان را جزء لاینفک برنامه ریزی‌های خود قرار داده و عمیقاً به این موضوع اعتقاد دارد که موفقیت مخاطبین، لازمه موفقیت آموزشگاه عصرنخبگان است.

دوره های آموزشی :

پک طلایی آموزش حسابداری بازار کار

پک طلایی حسابداری کاربردی یا حسابداری بازار کار برای کسانی طراحی شده است که می خواهند به صورت کامل ابزارهای لازم برای شغل حسابداری را به همراه داشته باشند تا رزومه ی آنها در زمان بررسی توسط مدیران واحدهای تجاری جز کامل ترین رزومه های دریافتی قرار گیرد.

در این بسته آموزش حسابداری کاربردی شما به سه ابزار اصلی حسابداری اعم از حسابداری بازار کار ، اکسل کاربردی و نهایتاً دوره خاص آموزشگاه حسابداری عصرنخبگان یعنی شغل حسابداری تسلط پیدا خواهید کرد.

در این دوره حسابداری، تمامی پیش نیازها رعایت شده است و دیگر کارآموز نگران این موضوع نخواهد بود که مبحثی را به دلیل نداشتن دانش کافی به خوبی یادنگیرد.

در پک طلایی حسابداری ، شما با حسابداری بازار کار که شامل آیتم های حسابداری مقدماتی، مالیات بر ارزش افزوده، حسابداری حقوق و دستمزد، نرم افزار حسابداری هلو، آشنایی بااظهارنامه مالیاتی می باشد، آموزش خود را شروع می نمائید. بعد از اتمام دوره حسابداری بازار کار، مبحث اکسل کاربردی را آموزش خواهید دید که بدون شک جز لاینفک شغل حسابداری بوده و هیچ شخصی بدون تسلط بر اکسل نمی تواند ادعا نماید که می تواند کار حسابداری را به خوبی انجام دهد. بعد از اتمام این دو سرفصل مهیج و کاربردی، دوره منحصر به فرد شغل حسابداری آغاز خواهد شد. بله، سوال به جایی در ذهن شما شکل گرفته است. دوره شغل حسابداری، دوره منحصر به فرد آموزشگاه حسابداری عصرنخبگان در شرق تهران بوده و برای اولین بار توسط تیم قدرتمند مجموعه عصرنخبگان طراحی و اجرا شده است. دوره ای که در آن شما با زونکن و اسناد واقعی حسابداری کار خواهید کرد و می توانید به راحتی از استقرار سیستم تا عملیات پایان سال مالی و تهیه اظهارنامه مالیات بر ارزش افزوده ، گزارش صورت ریز معاملات فصلی واظهارنامه مالیاتی را به صورت کاملا عملی تجربه کنید. ضمناً نرم افزار درنظر گرفته شده برای شغل حسابداری ، ماژول حسابداری نرم افزار سپیدار همکاران سیستم می باشد.  بعد از اتمام این دوره جامع حسابداری، مهمترین دست آورد شما، بالارفتن اعتماد به نفس لازم برای انجام کار حسابداری خواهد بود. اعتماد به نفسی که متاسفانه در دانشگاه ها و مراکز آموزشی ناآشنا به فرایند آموزش از مخاطبین عزیز گرفته شده و برگرداندن آن کار فوق العاده دشواری است.

خدمات ویژه برای کارآموزان پک طلایی حسابداری:

1. اعطای مدرک رسمی از سازمان فنی و حرفه ای کشور
2. ارائه فیلم های آموزشی هر جلسه از کلاس های کامپیوتر به صورت رایگان
3. تکرار دوره حسابداری کاربردی و اکسل کاربردی تا دو مرتبه
4. استفاده هر شخص از یک سیستم و یک بانک اطلاعاتی
5. کاریابی کاملا تخصصی و حرفه ای برای کارآموزان این دوره آموزشی
6. برگزاری آزمون های عملی متعدد همسان با نیاز روز بازار کار

کدام آموزشگاه بهترین انتخاب برای آموزش حسابداری بازار کار است؟

دوره حسابداری بازارکار در آموزشگاههای متعددی برگزار می شود. اما نکته قابل توجه این است که مباحث این دوره آموزشی می بایست توسط افرادی تدریس شود که بر دانش حسابداری تسلط داشته و تجربه کار اجرایی را نیز داشته باشند. علاوه بر این اکثر آموزشگاه های حسابداری برای آموزش مالیات بر ارزش افزوده و حسابداری حقوق دستمزد از ویدئوپروژکشن استفاده می نمایند؛ درحالی که برای ایجاد اعتماد به نفس لازم در کارآموز برای انجام کار حسابداری، باید اجازه داده شود تا کارآموز به صورت عملی اطلاعات را وارد سیستم نموده تا تجربه لازم ر ا کسب نماید که خود این موضوع برای آموزشگاه های فنی وحرفه ای هزینه زا بوده و گاهی مقرون به صرفه نمی باشد. اما آموزشگاه فنی و حرفه ایعصرنخبگان واقع در شرق تهران به عنوان واحد برتر آموزشهای فنی و حرفه ای استان تهران علاوه بر محیا کردن امکانات سخت افزاری، اقدام به شبیه سازی نرم افزارهای آنلاین اداره مالیات و سازمان تامین اجتماعی نموده و در دوره شغل حسابداری، کارآموز به صورت کاملا عملی با این سیستم ها کار می کند.

پیشنهاد ویژه برای متقاضیان دوره آموزش جامع حسابداری

به شما متقاضی ثبت نام در دوره های حسابداری پیشنهاد می نماییم یک جلسه به صورت رایگان در کلاسهای عصرنخبگان شرکت نمایید تا بتوانید با شناخت بیشتری این واحد آموزشی را با واحدهای دیگر مقایسه کرده و انتخاب کنید.

برای آشنایی بیشتر با هر یک از مهارتهای پک ، می توانید بر روی آنها کلیک نموده و ریز سرفصل های آموزشی هر یک را دانلود نمایید. ضمناً شما می توانید هر یک از مهارتها را به صورت جداگانه نیز ثبت نام کنید.

مهارتشهریه (ریال)
حسابداری کاربردی9/900/000
اکسل کاربردی3/200/000
شغل حسابداری9/000/000
جمع شهریه22/100/000
شهریه دریافتی با تخفیف پک18/750/000

دریافت شهریه در 5 قسط 375000 تومانی

با ما در تماس باشید

nokhbegantvto@gmail.com

آدرس:خیابان پیروزی ، 100 متر بعد از متروی شیخ الرئیس ( ابن سینا ) ، به سمت کلاهدوز ، پلاک 866

02133786425

02133345339

دیدگاه خود را بنویسید


نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *